8 maart vrouwendag
donderdag 5 maart 2009
Solidara naar Internationale Vrouwendag Rotterdam
Op zondag 8 maart a.s. wordt jaarlijks de Internationale Vrouwendag georganiseerd. Overal in Nederland (en heel veel landen) zijn er bijeenkomsten en activiteiten.
Soms lijkt het alsof de emancipatie in Nederland al een afgesloten traject is, maar niets is minder waar. Nog steeds is er sprake van een 'glazen plafond', waarbij vrouwen o.a. geconfronteerd worden met minder salaris voor hetzelfde werk en problemen ondervinden om hogere functies te krijgen. Daarnaast is er nog steeds sprake van toenemend huiselijk geweld, dat vooral vrouwen en kinderen treft, of seksuele intimidatie. Vanaf 1978 wordt in Nederland door veel vrouwengroepen gezamenlijk 8 maart gevierd. De bedoeling van de dag is opnieuw de gemeenschappelijke strijdpunten van de vrouwenbeweging naar voren te brengen.
Solidara gaat op zondag 8 maart naar Rotterdam!

Niermala Jankie (06-24743964) en Aynur Cakir (06-36332295), onze topvrouwen op de kieslijst voor de Europese verkiezingen, zijn erbij. Jij ook? Je bent van harte welkom!
We verzamelen om 13.00 uur in het stadhuis. We delen flyers uit en praten over vrouwenrechten. En we gaan natuurlijk gezellig feest vieren! Hieronder tref je het programma aan. Tot zondag!
8 maart 10.30 - 12.00 uur Meditatie en een mooie Qi Gong oefening
8 maart 13.00 - 13.30 uur Verzamelen in het stadhuis
8 maart 14.30 - 17.00 uur Licht en Duisternis
8 maart 15.00 - 20.00 uur Groot Feest: Smaken Verschillen

RSS-feed
wat kun je met RSS?
^ top
|